(0456) 39-95-57
(097) 342-61-31
Написати нам
Україна, м. Біла Церква, вул. Курсова, 22а
Карта проїзду

Чемпіонат України ГО ФСТ "Спартак" з художньої гімнастики

З 30 вересня по 03 жовтня 2020 року у Ужгороді відбулися змагання чемпіонату України ГО ФСТ "Спартак" з художньої гімнастики. Нашу команду представили 15 гімнасток в групових вправах та особистій першості. Незважаючи на високу конкуренцію нашим дівчатам вдалося вибороти звання чемпіонів та призерів чемпіонату!

Серед гімнасток 2008 року народження за програмою першого розряду в особистій першості від команди ДЮСШ "Юність" виступало троє дівчат - Єлизавета Кепич, Анна Горобець та Софія Ткаченко. З невеликими похибками, вони все ж достойно представили нашу команду. Єлизаветі Кепич вдалося потрапити у фінал та у вправах з булавами вибороти срібну медаль!

У фінальних групових вправах без предмета по програмі першого розряду наша команда зайняла 3 місце. У фіналі з 5-ма м'ячами вони теж стали бронзовими призерами. Склад команди: Єлизавета Кепич, Анна Горобець, Софія Ткаченко, Вероніка Гурєєва, Єлизавета Муртазіна.

У групових фінальних вправах зі стрічками по програмі КМС наші дівчата вибороли 3 місце!
Склад команди: Ліна Кепич, Анастасія Данільченко, Віта Сірашова, Тетяна Циба, Ангеліна Шандарова.

У фіналі особистої першості у вправах зі стрічкою Анастасія Данільченко стала переможницею!

Найстарші дівчата команди: Дарія Масликова, Юлія Коліуш, Дар’я Фареник, Олена Чумак та Валерія Десятніченко стали переможницями у багатоборстві у групових вправах по програмі майстрів спорту. Також у фінальних вправах з м'ячами отримали срібні медалі, а з трьома обручами і двома парами булав – золоту нагороду!

По програмі МС в особистій першості наша гімнастка Юлія Коліуш виборола заслужену перемогу в багатоборстві! Потрапивши у фінали вона отримала срібну медаль за вправу з обручем та бронзову за булави. Дарія Масликова у фіналі особистої першості у вправах зі стрічкою виборола друге місце!

Вітаємо наших спортсменок та їх тренерів: Ірину Масликову, Надію та Олену Левчик за плідну роботу та відмінний результат!
Бажаємо не зупинятися на досягнутому та підкорювати нові вершини у світі художньої гімнастики!

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

 

Відео:

Горобець Анна; З м'ячем

Горобець Анна; З булавами

 

 

 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: