Написати нам
Україна, м. Біла Церква, вул. Курсова, 22а
Карта проїзду

Чемпіонат ДЮСШ «Юність» з художньої гімнастики «Зимова казка»

24 грудня 2021 року відбувся Чемпіонат комунального закладу Білоцерківської міської ради дитячо-юнацької спортивної школи «Юність» з художньої гімнастики «Зимова казка» за підтримки відділення Національного Олімпійського комітету України в Київській області, який традиційно проводиться на передодні Нового Року.

У змаганні взяли участь вихованки відділення 2009-2015 років народження і молодше. Головний суддя змагань – суддя національної категорії, старший тренер-викладач відділення художньої гімнастики Ірина Масликова.

Гімнастки вражали своєю пластичністю, фізичною підготовкою та яскравими костюмами.

Без перебільшення можна сказати, що художня гімнастика – втілення грації, краси, гнучкості та спритності.

Чемпіонат став своєрідним звітом про роботу спортсменок від початку навчального року. А для наймолодших грацій показові виступи стали першими кроками у світ спорту та приємним сюрпризом для своїх батьків.

За результатами роботи суддівської колегії були визначені переможці та призери у кожній віковій категорії та відповідно до програми змагань.